SEO Paketleri

SEO PAKETİ

Kaliteli hizmet almak, web sitenizin ziyaretçi sayısını da arttırmaya başlayacaktır, aynı zamanda müşterilerinizin sayısı da artarak, gelirinizi arttırmaya başlayacaksınız, SEO’ya yatırım yaparak sektördeki rekabet gücünüzüde arttırmış olacaksınız.

E-TİCARET PAKETİ

E-Ticaret Paketleri seçiminde verdiğiniz kararlar sektörünüzü etkilemekte aynı zamanda işinizi şekillendirmektedir. E-Ticaret paketi size sadece bir site sunmanın yanısıra üyelik, sipariş, stok takibi, cari yönetim, istatistik raporları, kargolama gibi diğer süreçleri de sunacaktır. Bu ticari süreöleri yönetebilmek için e-ticaret sitesi seçimi yaparken dikkat etmelisiniz.

WEBSİTE DAHİL SEO PAKETİ

Yeni bir web sitesi yaptıracak ve sektördeki yerinizi alacaksanız bunu SEO suz başarmak hayli güç olacaktır. Bu yüzden eğer yeni bir site istiyorsanız SEO yla birlikte olması ve tüm tasarımsal, teknik yapının en baştan özenli ve SEO uyumlu olması sizi rakiplerinize karşı güçlü kılacaktır.

SEO PAKETİ

Mobil Uyumlu
Özgün İçerik
Link Analizi
Aylık Raporlama
Yerel SEO
Görsel SEO

WEBSİTE + SEO PAKETİ

Mobil Uyumlu
Özgün İçerik
Link Analizi
Aylık Raporlama
Yerel SEO
Görsel SEO

E-TİCARET PAKETİ + SEO

Mobil Uyumlu
Özgün İçerik
Link Analizi
Aylık Raporlama
Yerel SEO
Görsel SEO

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.


ANASAYFA  |  WEB TASARIM  |  SOSYAL MEDYA  |  SEO HİZMETİ  |  SEO PAKETLERİ  |  DESTEK  |  İLETİŞİM